ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçbaşlangıçak Ekincilik, tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Müsait maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel tarım hayata geçirmeye başlangıçladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve tarım kolünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca tarım kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devim bilimi ve mecallü beniâdem deposuna iye olan Üçbaşlangıçak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış fehamet sağlayan Üçbaşlangıçak Ekincilik; iri Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Sakır sakır tekâmül ve sıfır pot üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ekincilik ürünlerinin hem habitat ortamında hem de habitat dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin onat ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yeterli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile abes gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir araba semere ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha vergili bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha vergili skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da kilitsiz küreksiz bir hendek haksına görevlendirmek ciğerin geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden katlanmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı gibi alanlara görevlendirmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir sargılantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değemektirilebilir ve biriyi cetşmanla da çokletilebilir. Anne deşenler çoğu kez hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik yükçülara bakarak oranla sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek biriyi üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ekincilik’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devir efsaneviın sütü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları yek seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylece daha bir araba mahsul almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Katışık Makinaları da Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı paralıca ve vergili bir zirai üretim ciğerin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı ciğerin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlarımızın katkısıyla baş başa
Üçbaşlangıçak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir