pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mevki almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) temaşa içre kırmızıışmutaş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş muktedir olmak o denli emeksiz değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamele mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda elan okkalı silah gücü üzere hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu elan elleme oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere mevki mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de mevki mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içerisinde mevki alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mevki alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rağbet gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen temaşa mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere göstermek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin ötümlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her devran bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevki alan duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda mevki alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot vahit söz üzere görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz elde etmek yahut bir nesneyi nişan elde etmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak mimarilması mealına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir