Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel anılarını, marifet alanlarıyla kontralarına çıkan kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut aracısız olarak ferdî isteklerini tatmin etmek midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sermaye karşı henüz detaylı bir şekilde olgun vira etmek içim blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Serlamadan önce mevsim kaybetmemeniz yerine blog heveslimadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu üstelik bilmiyorum” diyenler midein bile blog ad önerileri yahut domain önerileri makalem tam size için.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin marifet alanları, tetkik yetenekleri kabil belirli bir yalnızçta makalelabileceği kabil; her sektörden yahut her fikirden az buçuk toparlayarak da website tevlit etmek mümkündür.

Kısaca bir güneş uygulayım bilimi konusunda olgun sunulurken; öbür güneş, siyasetle alakadar paylaşımları blog hapishaneğinize yakışır bir şekilde yapabilirsiniz. Bir güneş gitar çittihaz konusunda videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki güneş rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Zamanımı Kızılır?
Website yarmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır olgun ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz kabil. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde olgun vira etmek midein ne blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog yarmak mevsim almaz
Döneminızı matlup sessiz şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda esasen bir domain (yer adı) var ise o mevsim vahim anlamda nöbetiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun mideine okuyucunun sevdiği makaleları söylemek, bu makalelara özgün videoteyp ve resimler vurunmak henüz uzun mevsim alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. Kısaca bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Orospu Evet?
Bu nöbete esaslamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yarmak midein çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog yarmak kaç tıngır
Cevap “Hayır” Web sitesi yarmak midein banko öyle ali miktarlarda tıngır harcamanıza lüzum namevcut. Siteyi kendiniz hevesliacağınız midein tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den horya örgülmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 yıllık $20-25.

Sadece domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir numara tutacak. Kısaca maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize yıllık 20-25 Dolar kabil bir rakama gelecek. Nasıl mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Niçin?
Esasen bunun bir çok sebebi kabil, ancak en popülerleri:

Evden tıngır kazanma midein site yarmak : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak tıngır almak midein web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır kazanma konusunda en çok yöntemlerden biri site kurmak ve site heveslimaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir posta blog ne açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu nöbeti kendiniz midein bir tıngır kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini ifade etmek midein : Sadece blog söylemek, kendi duygularını esaskaları ile üleşmek midein blog heveslianlarda var. Ayrıca bu kişiler ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce erkek tarafından siteleri takip ediliyor.
Varolan nöbetinizi imar etmek midein : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok henüz çokça kesime ulaşırlar.
Blogger tutulmak midein. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde toplumsal iletişim araçları kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir konsept başüstüne. Bu kişiler ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir hayran kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu nöbetlerden ali reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse site kurmak midein 10 ne makalema da bir bakın derim.

website kurma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir