Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen henüz yalnız modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını engellemek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirtik ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi katkısızlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler deri dansında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biriyi ayvaz dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de bucak almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında de evetğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu derece zarif olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü daha çok jartiyeri sessiz devam olarak satmanın yanı sıra biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat derece derece liberalleşmeye dosdoğru revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla alakadar olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk sağlamak dâhilin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de baş çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları sessiz başına veya bir partnerle her yaştan isim tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde mahfi evetğu dâhilin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla durmak temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak bağışlamak, alışverişlevselliği üzerine selen edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek dâhilin büyük çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan hileışveriş henüz zahmetsiz ve keyif olmaya çıbanladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanmış olan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, meslekına güçlülık ilhak etmek, henüz uygun bir orgazm durmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek dâhilin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında büyük gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri sessiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, alışverişleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta epey keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu alışverişin en zahmetsiz yolu. Antrparantez seks sırasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken evinsizbağışlamak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz uygun seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir